1. Msze św. odprawiane są dziś według następującego porządku: o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00 i 20.00. Różaniec w intencji trzeźwości naszego Narodu o godz. 17:15. Zapraszamy.
   
 2. W tym tygodniu przypada:
 • w poniedziałek – św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i doktora kościoła;
 • w czwartek – św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów;
 • w sobotę – Święto Przemienienia Pańskiego;
   
 1. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca:
 • w Pierwszy Czwartek - modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne; Adoracja w kaplicy Najświętszego Sakramentu będzie trwała do północy. O godz. 21:00 będzie Godzina Święta. Serdecznie zapraszamy.
 • w Pierwszy Piątek Msze św. wynagradzające Bożemu Sercu będą odprawiane w następujących godzinach: o godz. 7.00, 9.00, 16.30, 18.00 i 20.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najśw. Sakramentu. Odwiedziny chorych tylko na zgłoszenie. Spowiedź od godz. 16.00 oraz podczas każdej Mszy św.
 • w Pierwszą Sobotę miesiąca Msza św. o godz. 7.00 a po niej adoracja z modlitwami w intencji wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
 • Nabożeństwo zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski rozpocznie się o godz. 9.00 modlitwą różańcową a później (9.30) Msza św. z Aktem Zawierzenia.
 • Męski Różaniec wyrusza w Pierwszą Sobotę o godz. 11.00. Zapraszamy.
   
 1. Jutro, rozpocznie się miesiąc trzeźwości - sierpień. Zachęcamy do podejmowania konkretnych działań w intencji trzeźwości. Może to być osobista abstynencja, modlitwa o trzeźwość narodu i naszych rodzin, postanowienie, by w tym czasie alkoholu nie spożywać, nie kupować i nim nie częstować. Na stoliku pod chórem jest wystawiona Księga Abstynencka, gdzie można zapisywać swoje postanowienia.
   
 2. Jutro przypada 78. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego Jest ona sposobnością do oddania czci bohaterom, którzy oddali życie za wolną Polskę. Zapraszamy do udziału w Patriotycznej Uroczystości złożenia wieńców przy kościele Narodzenia NMP w Bełchatowie w poniedziałek 1 sierpnia o godz. 16.50. Wspólne śpiewanie pieśni i piosenek patriotycznych rozpocznie się w Ogrodach w poniedziałek o godz. 20.30.
   
 3. Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej na 1-dniową wycieczkę do Wadowic i parku rozrywki w Zatorze. Wyjazd 17.08.2022. Koszt pokrywany przez rodziców: 80 zł. Zapisy i opłata w sklepiku z dewocjonaliami do poniedziałku, 8 sierpnia. Spotkanie informacyjne dla rodziców - czwartek 11 sierpnia o 19.00 w domu parafialnym. Zapraszamy.
   
 4. W przyszłą niedzielę przyjadą do nas przedstawiciele znanego nam z poprzednich lat Stowarzyszenia Dyliniarnia, które pomaga najuboższym rodzinom z Krakowa. Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc rodzinom.  
   
 5. Jak być szczęśliwym w małżeństwie? Co zrobić, aby pomóc sobie w odbudowywaniu relacji lub zwiększyć zadowolenie z życia. Na te pytania odpowiada ekspert w tygodniku Niedziela. Tygodnik Idziemy wyjaśnia jaka była postawa ówczesnego świata wobec walczącej Warszawy. Natomiast w dzisiejszym Gościu Niedzielnym znajdziemy podpowiedź jak chronić młodzież przed uzależnieniem od alkoholu i innych substancji. Serdecznie polecamy prasę katolicką, która powinna znaleźć się w każdym domu.
   
 6. Parafianom i Sympatykom życzymy wszelkiej pomyślności i opieki Matki Bożej. Obfitości Bożych darów życzymy także tym, którzy w rozpoczynającym się miesiącu przeżywać będą imieniny, ważne rocznice i jubileusze. Dzieciom i młodzieży - dobrego wypoczynku i dużo słońca. Wszystkim życzymy SZCZĘŚĆ BOŻE!